Wellness w Mango w Rewalu.

 

 

Wellness to styl życia, którego podstawową zasadą jest łączenie zdrowia i dobrego samopoczucia z przyjemnością, celem osiągnięcia harmonii ciała i duszy.

Istnieje wiele sposobów wcielania go w życie: odpoczynek i relaks, ćwiczenia fizyczne, higiena ciała, sposób odżywiania ale również właściwe relacje międzyludzkie w sferze socjo-emocjonalnej.

 

Program wellness w Mango zawiera takie elementy jak: ćwiczenia fizyczne, joga, ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej, zapewnienie spokojnego snu, wypoczynku, miła, serdeczna atmosfera, korzystanie z domowej kawiarenki oraz domowej kuchni, kąpiele morskie, kąpiele słoneczne i światłolecznictwo, aromatoterapia, masaż.

 

Dom Gościnny Mango w Rewalu to miejsce, gdzie każdy odnajdzie swój sposób na relaks i wypoczynek.

 

Zapraszamy  i polecamy:

 

 - gimnastykę indywidualną

 - grupowa gimnastyka poranna w ogrodzie,

 - joga na powitanie słońca,

 - ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej – gimnastyka mózgu – ćwiczenia polecane dla   wszystkich a szczególnie dla dzieci i osób starszych.

 

 - naświetlania  lampą Biotron Zepter , solux,

 - masaże: relaksacyjny, leczniczy,

 - zabiegi kosmetyczne

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy wypożyczalnię sprzętu sportowego ( rowery, rower z krzesełkiem dla dziecka,  rakietki do gry w tenisa stołowego, ziemnego, badmintona, kijki do nordic-walking,  sprzęt na plażę.

Zapraszamy wszystkich do udziału w rozgrywkach rodzinnych w grze w badmintona oraz w tenisa stołowego oraz w szachy i inne gry planszowe.

 

Cafe Mango – miłośników  słodkości zapraszamy do naszej domowej kawiarenki na pyszne ciasta, jagodzianki i szarlotkę oraz na dobrą kawę. Polecamy też soki z ekologicznych owoców i warzyw. Soki wyciskane są z wyciskarki - gwarantujemy wysoką jakość. Goście mogą sami przygotować swój sok - wystrczy przynieść nam produkty - owoce, warzywa a my wyciśniemy z nich witaminy. (usługa gratisowa)

 

Wspólna zabawa czyli warsztaty w Mango.  Zapraszamy w letnie popołudnie dorosłych i dzieci do udziału w zajęciach  plastycznych:

- lepienia z masy solnej,

- malarstwa i rysunku.

Wszystkie zajęcia grupowe  oraz indywidualne,  możliwe są do realizacji po wcześniejszym zgłoszeniu i zamówieniu.